Registrácia / Prihlásenie
VOLUME PAUSE

Vráťme Slovenský strelecký zväz strelcom

HOME  »  Diskusné témy  »  Otázky alebo návrhy pre členov VV SSZ alebo predsedov komisií SSZ

Otázky alebo návrhy pre členov VV SSZ alebo predsedov komisií SSZ

26.august 2021  |  Diskusia  |  Naspäť »

V tejto téme by sme chceli verejne komunikovať s členmi nového VV SSZ a s (staro)novými predsedami (členmi) komisií SSZ.

Komunikácia s vedením SSZ bola jedna z tých oblastí, v ktorej volali členovia SSZ po zmene.

Nie, žeby sa v SSZ neboli (nie sú) prístupné informácie, ale často sú skryté, zle sa dohľadávajú na webe SSZ a tak k nim proste majú členovia SSZ obmedzený prístup.

Stránky www.strelcom.sk nie sú oficiálnym webom SSZ, je to len alternatívny zdroj informácii, na ktorý nám v minulosti prispievali niektorí zo súčasných členov VV, napr. páni Nagy, Medveď, tí však prestali prispievať s odvolaním, že sa nemienia baviť s anonymnými užívateľmi.

Tento ich prístup nás veľmi mrzí, dúfajme že ho zmenia, pretože tu majú možnosť prezentovať svoje názory, predstavy, odpovedať na potreby členov SSZ, čiže informovať masu vyše tritisíc platiacich členov SSZ, ktorých určite osobne nepoznajú viac ako pár stoviek a tak sú pre nich v podstate anonymný.

Ale všetkých vyše tritisíc členov SSZ si zaslúži, aby poznali myslenie a činy ľudí, ktorých si prostredníctvom delegátov zvolili na zjazde SSZ na najbližšie volebné obdobie do vedenia SSZ.

Preto v tejto téme dáme prestor len tým prispievateľom, ktorí sa neboja verejne predstaviť a verejne sa vyjadrovať, príspevky tých, ktorých nebude možne identifikovať, sa budú mazať, ale ak to budú príspevky zaujímavé pre všetkých, ktoré nebudú urážať členov VV a komisií, budú zverejnené ako príspevok redakcie www.strelcom.sk, pod ktorou si momentálne viete fyzicky predstaviť Petra Mlynarčíka a kolektív ľudí okolo neho, ktorí však už dávno prispievajú pod svojimi menami, neanonymne. Svoje otázky a podnety môžete zasielať aj na email strelci@strelcom.sk a ak nebudú útočiť, bez dôkazov obviňovať alebo haniť členov VV SSZ, budeme ich zverejňovať ako otázku z redakcie.

Verím, že takto "motivujeme" členov VV a komisií SSZ, aby s nami všetkými verejne komunikovali a aby sa rozbehla vzájomná spolupráca. Nevieme donútiť členov VV a komisií, aby komunikovali (verejne) s členskou základňou, ale ak uvidia, že sa zaujímame o ich prácu, o ich predstavu, o to či niečo robia dobre alebo zle a že to nemyslíme osobne ako kritiku, ale ako podnet na rozvoj, tak sa spoločne naučíme komunikovať a vzájomne si pomáhať. Berte to, že za dobrú robotu patrí pochvala, takže ich aj chválme, ak bude za čo a verím, že bude.

Zatiaľ ešte členovia VV SSZ nemajú definitívne rozdelené zodpovednosti za jednotlivé komisie, čiže aj predsedovia komisií sa môžu meniť, tak sa asi zatiaľ nedočkáme odpovedi, lebo oni sami ešte nevedia za čo budú zodpovedať a aké budú ich kompetencie presadiť svoje predstavy v rámci novozvoleného VV SSZ, takže si počkajme na oficiálne oznámenie, ktorý člen VV SSZ bude mať čo na starosti, čo by malo byť po prvom zasadnutí VV SSZ, pravdepodobne v septembri 2021.

Ponúkame všetkým členom VV SSZ a potom aj predsedom komisií SSZ, aby sa tu verejne predstavili všetkým členom SSZ, aby sme vedeli kto sú, čo majú za sebou nie len v SSZ, ale aj v pracovnom živote a aby nám povedali, s čím prichádzajú do funkcie, čo by v nej chceli presadzovať v prospech nás všetkých.

Galéria k článku

Diskusia

Pravidlá diskusie od 1. 5. 2020:

Zapojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následne po prihlásení sa.

NAHOR
Tento web používa súbory cookie. Používaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií...