Registrácia / Prihlásenie
VOLUME PAUSE

Vráťme Slovenský strelecký zväz strelcom

HOME  »  Diskusné témy  »  Web SSZ vs Slovenský športový portál

Web SSZ vs Slovenský športový portál

19.máj 2022  |  Diskusia  |  Naspäť »

Možno už niekto využívate Slovenský športový portál na ktorom sa sústreďujú informácie o celom športe na Slovensku.

Pre mnohých je to možno novinka, o ktorej existencii ani nevedeli, ale asi by bolo dobre sa naučiť tento systém využívať, pretože sa na ňom môžu nájsť aj informácie, ktoré na webe SSZ nenájdeme, resp. ich nájdeme oveľa neskôr.

Hľadať informácie na webe SSZ aj na webe Slovenského športového portálu je trošku komplikované, ale tí ktorí sa v nich už ako tak orientujú, tak si vedia vyhľadať informácie, ak nie sú na webe SSZ, tak by mali byč na Slovenskom športovom portáli.

Jeden člen VV ešte v čase keď ešte nebol členom VV rozposielal na kluby základnú informáciu o Slovenskom športovom portáli, s inštrukciou, že kluby sú povinné sa na Slovenskom športovom portáli zaregistrovať a sľúbil, že urobí pre nás (video)školenie, ako pracovať s týmto portálom. Ale keď si na to nenašiel čas, keď ešte nebol členom VV, tak teraz keď mu pribudli nové povinnosti vyplývajúce z funkcie člena VV SSZ, tak už si na to už asi nenájde čas, takže odporúčame všetkým nečakať na jeho (video)školenie ale naučiť sa so Slovenským športovým portálom pracovať samostatne.

Z nejakého dôvodu sa už na webe SSZ nedávajú informácie o najbližších zadasadania VV alebo Zjazdu SSZ, s odvolávkou, že tieto informácie so zákona SSZ už zverejňuje na Slovenskom športovom portáli.

Myslíme si, že web SSZ by mal obsahovať všetky informácie pre členov, vrátane tých, ktoré SSZ zverejňuje na Slovenskom športovom portáli, minimálne odkaz na webe SSZ, že SSZ zverejnilo nové informácie na Slovenskom športovom poráli, spolu s linkom, kde si ich môžeme nájsť.

Určite by neuškodilo, keby na webe SSZ vznikla v menu záložka "Novinky", čo si o tom myslíte?

Ak by niekoho zaujímalo, o čom bude rokovať VV SSZ dňa 25. 5 .2022 tak si môete pozrieť materiály zverejnené na Slovenskom športovom portáli ale zatiaľ nie na webe SSZ:

Pozvánka na VV

Materiál na VV s prílohou

Plánuje sa aj ďalší Zjazd SSZ, materiály k nemu zverejníme tu po zverejnení na Slovenskom športovom portáli, teda ak nebudú súčasne zverejnené aj na webe SSZ.

 

Diskusia

Pravidlá diskusie od 1. 5. 2020:

Zapojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následne po prihlásení sa.

NAHOR
Tento web používa súbory cookie. Používaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií...