Registrácia / Prihlásenie
VOLUME PAUSE

Vráťme Slovenský strelecký zväz strelcom

HOME  »  Diskusné témy  »  Konečne aj dobrá správa - aktivity členov VV

Konečne aj dobrá správa - aktivity členov VV

17.október 2022  |  Diskusia  |  Naspäť »

Všetci čakáme, že nové vedenie SSZ sa konečne prejaví. 

Doteraz verejne prezentoval svoje názory, či predstavy fungovania pán Ján Medveď, anpsoledy možno v bulletine SSZ č. 438, teda v septembromom čísle na stránkach 37 až 40, ale aj vo viacerých predošlých.

jeho článok AKO PO NOVOM V NAŠOM STRELECTVE je celkom zaujímavý, odporúčame si ho prečítať na stranách 37 až 40 a kto pocituje potrebu, aj sa k nemu vyjadriť, pokiaľ možno neanonymne.

Jozef Gonci aspoň v zápisoch z VV dáva najavo, že absolvuje nejaké stretnutia, ale tým jeho verejný prejav zatiaľ končí. Ostatní členovia VV sa doteraz nijak verejne neprejavili. 

Možno ste si niektorí všimli upútavku na OH Nádeje v Nitre na stránke SSZ, žiaľ je v angličtine, ten čo tam uputávku vešal, mohol aspoň ten strohý text preložiť do slovenčiny, keďže web SSZ je určený pre slovenských strelcov, niektorí však po anglicky nevedia.

Upútavka je na novú web stránku preteku v Nitre, prvý verejný prejav člena VV páana Daniela Taročku. Web stránka určená pre medzinárodné preteky je určitým oživením strohého internetového prejavu SSZ, aj keď je zatiaľ len v angličtine, je možné vidieť niečo nové, čo web stránka SSZ potrebuje ako soľ.

Určite je novinkou elektronická prihláška, ktorá sa dúfajme ujme už aj na naše súťaže, aspoň úrovne Extraligy, kde skončíme s posielaním prihlášok emailom, rôznymi excelmi.

Na grafickú podobu novej web stránky má určite každý svoj názor, ak chcete, kľudne ho tu prezentujte, ako sa hovorí 100 ľudí, 100 rôznych názorov, takže určite sa stránka bude páčiť, aj nepáčiť, je to proste vec vkusu každého z nás. Určite si to však žiada slovenskú verziu stránky, pretože je určená aj pre slovenských strelcov ale primárne asi pre zahraničných, aby ich pomohla prilákať k nám strieľať.

Ale mali by sme oceniť, že konečne ďalší člen VV vyliezol zo svojej ulity, prezentoval niečo na čo určite tvrdo robil a verme, že sa tým budú inšpirovať aj ostatní členovia VV a čoskoro nám všetkým ukážu, čo za vyše roka od volieb urobili pre nás všetkým.

Mali by sme sa pánovi Taročkovi poďakovať, že konečne priniesol do SSZ niečo nové a verme, že to nebude to jediné, čo od neho za celé funkčné obdobie uvidíme a počujeme.

Doplnenie, už funguje aj slovenská verzia stránky, stačí si kliknúť na slovenskú vlajočku, umiestnenú úplne dole na spodku stránky, ak by ste ju hľadali.

 

kvalitné, overené ubytovanie vo Vysokých Tatrách, cenou začínajúce od 16 eur/osoba/noc
https://tatry-penzion.sk/

Anketa

Páči sa Vám nová web stránka https://icoh.sk ?
Výsledky hlasovania:
  • ÁNO: 18x  
    23%
  • NIE: 61x  
    77%

Diskusia

Pravidlá diskusie od 1. 5. 2020:

Zapojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následne po prihlásení sa.

NAHOR
Tento web používa súbory cookie. Používaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií...