Registrácia / Prihlásenie
VOLUME PAUSE

Vráťme Slovenský strelecký zväz strelcom

HOME  »  Športová streľba  »  Predstavenie členov nového Výkonného výboru SSZ

Predstavenie členov nového Výkonného výboru SSZ

4.október 2021  |  Naspäť »

Dňa 31. 7. 2021 sme si na Zjazde SSZ zvolili nový Výkonný výbor SSZ. Z pôvodného 6 členného výkonného výboru SSZ boli znovu zvolení len Ing. Jozef Maňo a Peter Nagy a ďalší 4 členovia VV SSZ sú úplne noví. Zástupcom športovcov vo VV SSZ zostal pán Pavel Fajkus a novým zástupcom brokárov vo VV SSZ sa stal Mgr. Michal Slamka.

Aby sme všetci mali predstavu, kto nás všetkých bude zastupovať vo VV SSZ, oslovili sme nových členov, či sa nechú takto verejne predstaviť.

Ponuku prijal zatiaľ pán Ing. Erik Kováč, ktorý sa nám všetkým predstavil a "povedal", čo bude jeho prioritami pri vykonávaní funkcie člena VV SSZ.

Na konci príspevku pána Ing. Erika Kováča je aj kontaktný email, takže ak sa chcete niečo opýtať, dať mu nejaký námet, nápad, prosím píšte.

V tejto téme nie sú povolené komentáre, ale môžete sa pýtať členov VV SSZ v diskuznom fóre, podotýkame, členovia VV SSZ nebudú reagovať na anonymné podnety.

Veríme, že jeho vzor budú nasledovať aj ostatní členovia VV SSZ a verejne sa nám predstavia a vyjadria svoje predstavy o tom, čo chcú vo svojej funkcii robiť.

Vyjadrujeme poklonu pánovi Ing. Erikovi Kováčovi, že našiel v sebe dostatok odvahy a predstavil sa nám. Doteraz také niečo nebolo zvykom, ale keďže pán Ing. Kováč má v zodpovednosti aj masmediálnu politiku SSZ, možno sa nám na stránkach SSZ bude prezentovať aj častejšie, určite to všetci privítame.

NAHOR
Tento web používa súbory cookie. Používaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií...